رفتن به محتوای اصلی
اطلاعات شهری و نیازمندی های شهریار
تصویرآگهی
تصویر آگهی صفحه اصلی
تصویر آگهی صفحه اصلی

بزرگترین مرکز مشاوره تحصیلی و کنکور در کرمانشاه

مرکز مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی افق
با مدیریت :
مهندس مسگراف عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه
و زیر نظر اساتید مجرب دانشگاه و بر اساس اصول روانشناسی تحصیلی و در نظر گرفتن پارمتر های استعداد و توانمندی های فردی و علایق شخصی دانش آموزان ، فرزندان شما را به سوی موفقیت در کنکور و ورود به رشته و دانشگاه های برتر کشور رهنمون می شود . مشاوران ما با سال های تجربه ی مشاوره کنکور با بهره مندی از متد های نوین برنامه ریزی تحصیلی ، از مقطع دهم با یک برنامه ریزی علمی تا ورود به دانشگاه در رشته دلخواه ، همراه فرزندان شما خواهند بود . مرکز مشاوره تحصیلی افق تخصصی ترین مرکز مشاوره استان کرمانشاه ، آماده ی خدمت رسانی به فرزندان مستعد غرب کشور عزیزمان در زمینه انتخاب رشته ، مشاور تحصیلی و مشاور کنکور می باشد . دانش آموزان گرامی در کلیه رشته ها : دبیرستان ، هنرستان، کنکور می توانند با تماس با شماره تلفن های زیر با اخذ وقت قبلی به جمع آینده سازان جدید غرب کشوربپیوندند .

قابل توجه دانش آموزان عزیز:

ثبت نام جهت مشاوره سال تحصیلی ۹۷-۹۸ برای دانش آموزان پایه های دهم ، یازدهم ، دوازدهم و کنکوری ها از تاریخ اول تیر ماه در این مرکز انجام می پذیرد . همچنین به اطلاع می رساند تاریخ شروع کلاس های مشاوره و برنامه ریزی برای پایه های دهم و یازدهم از ابتدای مرداد ماه ۱۳۹۷ و برای پایه دوازدهم و کنکوری ها از پانزدهم تیر ماه ۱۳۹۷ می باشد .
ساعت کار مرکز مشاوره افق شنبه تا پنج شنبه از ساعت ۱۰ الی ۱۲ و بعد از ظهرها از ساعت ۴ الی ۷ می باشد . برای ثبت نام با شماره تلفن زیر تماس بگیرید .
آدرس :
کرمانشاه -خیابان کسری - خیابان باغچه بان -خیابان هجرت - کوی ششم
شماره موبایل :
تلفن ثابت :

برچسب‌ها

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.